Warunki udziału

Dowiedz się, w jaki sposób rozpocząć przygodę z programowaniem.

Poznaj warunki

Sprawdź, jakie szkolenia aktualnie realizujemy. Poznaj sylwetki trenerów oraz warunki udziału w programie. Dowiedz się, którzy z naszych partnerów obecnie prowadzą rekrutację do projektu.

Wyślij zgłoszenie

Jesteś zdecydowany na konkretne szkolenie i spełniasz wymogi formalne? Świetnie, to czas, aby złożyć swoją aplikację. Przy każdym ze szkoleń widnieje link „Aplikuj teraz”. Klikając w niego, dowiesz się jak możesz zgłosić swoją kandydaturę do programu.

Spotkajmy się

Po weryfikacji formalnej otrzymasz informację odnośnie dalszych kroków. Jeśli Twoja kandydatura zostanie pozytywnie zweryfikowana nasi Partnerzy zaproszą Cię na rozmowę kwalifikacyjną oraz testy predyspozycji. Najlepsi kandydaci spotkają się w ostatnim etapie z przedsiębiorstwami biorącymi udział w projekcie. To czas na ostateczny wybór uczestników.

Rozpocznij naukę!

W ciągu dwóch dni od spotkania z pracodawcami otrzymasz informację odnośnie wyników rekrutacji. Jeśli zostaniesz wybrany na uczestnika programu, dopełnij wszystkie formalności z naszym Partnerem i staw się we wskazanym dniu na inauguracji szkolenia. To początek naszej wspólnej, ekscytującej przygody.

Kto może wziąć udział?

Jeśli trafiłeś tutaj to znaczy, że Code 2.0 jest dla Ciebie. Wierzymy, że każdy entuzjasta przy odpowiednim wsparciu jest w stanie zmieniać świat, dlatego też wymagania, które stawiamy przed kandydatami na uczestników są maksymalnie transparentne.

Status osoby bezrobotnej lub pozostającej bez zatrudnienia

Aby wziąć udział w rekrutacji musisz obligatoryjnie posiadać status osoby bezrobotnej lub pozostającej bez zatrudnienia. Warunek ten jest zależny od Partnera, z którym aktualnie realizujemy szkolenia.

Zdolność do analitycznego i logicznego myślenia

Nie musisz być absolwentem kierunków informatycznych. Wystarczy, że potrafisz myśleć w sposób logiczny i analityczny. Twoje zdolności sprawdzimy prostym testem.

Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Przedsiębiorstwa współpracują z nami pracują z międzynarodowymi klientami. Dlatego niezwykle istotna jest dla nich znajomość języka angielskiego pozwalająca na podstawową komunikację i obycie z dokumentacją.

Dyspozycyjność

Wierzymy, że nauka programowania może być efektywna tylko w przypadku ciągłego nauczania. Dlatego też od kandydatów na uczestników oczekujemy dyspozycyjności na poziomie minimum 35h w tygodniu podczas warsztatów praktycznych oraz 40h w tygodniu w okresie praktyk.

Umiejętność pracy w zespole

W trakcie całego szkolenia uczestnicy pracują w realiach funkcjonowania zespołów projektowych. Dlatego też zdolności interpersonalne i komunikacyjne to podstawa. Taki tryb pracy pomoże Ci szybciej zaadaptować się w nowej firmie.

Zainteresowanie nowymi technologiami

Los sprawił, że nigdy nie miałeś możliwości podjęcia nauki programowania, mimo że od zawsze interesowały Cię nowinki technologiczne i informatyka? A może w zaciszu domu próbowałeś tworzyć aplikacje mobilne? Opowiedz nam o tym!

Jakie mam obowiązki?

Przede wszystkim - uczęszczać na zajęcia i być zaangażowanym. Dopuszczamy jedynie 2 nieobecności w trakcie całego cyklu, a od wszystkich uczestników oczekujemy maksymalnego zaangażowania. Tylko w ten sposób trafisz do wymarzonego pracodawcy, a następnie zostaniesz programistą.

GDZIE MOGĘ APLIKOWAĆ?

Realizowane przez nas projekty prowadzimy we współpracy z Partnerami instytucjonalnymi, co sprawia, że Pomorska Fundacja Inicjatyw Gospodarczych nie prowadzi rekrutacji do programu. Każdorazowo za proces ten odpowiada Partner na podstawie przekazanych przez nas wytycznych. Aby dowiedzieć się, gdzie możesz aplikować, kliknij w "Dowiedz się jak aplikować" lub "Aplikuj teraz" przy każdym z prowadzonych szkoleń.