Dedykowany program

Program szkolenia oraz merytoryka warsztatów jest przygotowana w oparciu o potrzeby pracodawców i konsultowana z naszymi ekspertami, którzy na co dzień zarządzają zespołami programistów w przedsiębiorstwach technologicznych.

Brak ryzyka

Firma w bezpośredni sposób weryfikuje kompetencje przyszłego pracownika bez ponoszenia żadnych kosztów. Każdy uczestnik programu po zakończonym szkoleniu odbywa 320-godzinną praktykę, podczas której może wykazać się umiejętnościami.

Praktyczna wiedza

W ciągu 344 godzin szkoleń uczestnicy poznają języki i technologie programowania funkcjonujące w realiach zespołów projektowych. Następne 320 godzin to okres wykorzystania zdobytej wiedzy i umiejętności podczas pobytu w firmie.

Wgląd w rozwój

Wszystkie moduły tematyczne kończą się projektem okresowym, do którego wgląd mają zaangażowane firmy. Dodatkowo specjaliści ds. rekrutacji mają możliwość indywidualnego poznania kandydatów i weryfikacji ich kompetencji.

Zajęcia ze specjalistami

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii lub zarządzający zespołami programistów.

Praktyki w przedsiębiorstwach

Każdy uczestnik szkolenia posiada gwarancję podjęcia praktyki w jednym z przedsiębiorstw zaangażowanych w projekt. Obecnie jest ich ponad 20, a liczba ta ciągle wzrasta.

Zatrudnienie90%

Jesteśmy skuteczni!

W obszarze szkoleń z zakresu programowania działamy od lutego 2014 roku. Od tego czasu wykształciliśmy kilkudziesięciu absolwentów, którzy zasilili zespoły blisko trzydziestu przedsiębiorstw z branży nowych technologii. Współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorstwami, perspektywicznymi startup’ami oraz wielkimi, międzynarodowymi korporacjami.

Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas szkolenia były jak najwyższej jakości, a proces rekrutacji i wdrożenia pracownika do firmy sprawny i efektywny. Pragniemy stworzyć komfortowe warunki do nauki programowania uwalniające pasję. Wierzymy, że każdy entuzjasta przy odpowiednim wsparciu jest w stanie zmieniać świat.  

 

Mówią o nas

Poznaj naszych absolwentów i partnerów. Zobacz, co o nas mówią.