Tester oprogramowania

czerwiec 2017
9:00 - 16:00
Trójmiasto
Rekrutacja zakończona!

Tester oprogramowania

Od zawsze interesowałeś się nowymi technologiami, ale Twoje losy potoczyły się inaczej? Chciałbyś bezpłatnie nauczyć się testowania oprogramowania? To możliwe – przekażemy Ci wiedzę, kompetencje i niezbędne narzędzia oraz zagwarantujemy praktykę w przedsiębiorstwie IT. 80% naszych absolwentów jest aktywnych na rynku pracy.

Nie musisz już poświęcać 5 lat na naukę w trakcie studiów. Wybierz alternatywny model wejścia na rynek pracy i uzyskaj zatrudnienie już po 5 miesiącach praktycznych warsztatów i pobytu w przedsiębiorstwie.

Branża nowych technologii cechuje się wysoką dynamiką wzrostu zatrudnienia – jak wskazują badania przeprowadzone przez Komisję Europejską tylko w roku 2015 w całej Europie powstanie 900 000 miejsc pracy dla specjalistów z obszaru programowania.

Szkolenie z zakresu testowania programowania to 160 godzin praktycznych warsztatów z naszymi trenerami oraz gwarantowana praktyka w przedsiębiorstwie z branży nowych technologii. Takie podejście, dotychczas niespotykane w procesie nauczania, pozwala na zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT.

W trakcie szkolenia dowiesz się jak funkcjonuje rynek IT oraz nauczysz się sposobów testowania rozwiązań programistycznych. Będziesz pracować zarówno sam, jak i w realiach zespołu projektowego. Trener będzie pełnić rolę mentora, który pomoże Ci rozwikłać skomplikowane problemy, a także nakieruje Cię na skuteczne rozwiązania.

Kto może wziąć udział?

Szkolenie z zakresu testowania oprogramowania adresowane jest do osób pozostających bez pracy lub biernych zawodowo, powyżej 30 roku życia, które interesują się nowymi technologiami, są zdeterminowane do nauki programowania, i na własną rękę poszukują możliwości rozwoju. Dodatkowe warunki udziału w rekrutacji to:

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • wysoka motywacja i chęć rozwoju
  • dostępność 40h/tydzień
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • umiejętność pracy w grupie

Daj sobie szansę na lepszą pracę

Jako absolwent szkolenia będziesz przygotowany do podjęcia zatrudnienia jako tester oprogramowania. W swoim portfolio będziesz posiadać pierwsze, zrealizowane projekty stanowiące przepustkę do świata nowych technologii oraz odbytą praktykę. W ramach szkolenia damy Ci dostęp do wyjątkowego pakietu, który obejmuje:

160 godzin praktycznych warsztatów

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii.

320 godzin praktyki w przedsiębiorstwie

Każdy uczestnik szkolenia, który pozytywnie zda egzamin końcowy posiada gwarancję podjęcia praktyki w jednym z przedsiębiorstw zaangażowanych w projekt. Obecnie jest ich ponad 80, a liczba ta ciągle wzrasta.

Sprzęt na czas trwania szkolenia

Na okres trwania szkolenia wyposażymy Cię w niezawodny sprzęt oraz oprogramowanie, na którym będziesz rozwijał swoje umiejętności.

Dostęp do materiałów edukacyjnych

Przekażemy Ci dostęp do platformy zawierającej materiały dydaktyczne opracowane przez trenerów.

Narzędzia niezbędne do pracy

Swoje realizacje będziesz mógł zamieszczać na indywidualnym koncie BitBucket, dzęki czemu podzielisz się nimi ze światem.

Certyfikat

Po ukończonym szkoleniu uzyskasz certyfikat zdobytych umiejętności honorowany przez współpracujące z nami przedsiębiorstwa. To na jego podstawie będziesz mógł podjąć w następnym kroku praktykę.

 

Wyślij swoje CV oraz kilka zdań o tym, dlaczego chciałbyś zostać testerem oprogramowania na adres:
d.glazik@pfig.org.pl

Jeśli masz dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami, odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.