Tester oprogramowania

05.02-13.03.2018
9:00 - 15:00
Trójmiasto
Nadsyłanie aplikacji: do 14 grudnia 2017

Tester oprogramowania

Interesujesz się nowymi technologiami i praca z komputerem Ci nie straszna? Chcesz bezpłatnie nauczyć się testowania oprogramowania? To możliwe – przekażemy Ci wiedzę, kompetencje i niezbędne narzędzia. W razie takiej chęci, wesprzemy również osoby chętne w pozyskaniu stażu, który z pewnością zwiększy atrakcyjność absolwenta kursu na rynku pracy. Około 80% naszych absolwentów jest już aktywnych na rynku pracy!

Aby móc rozpocząć pracę w branży IT nie potrzebne są studia ani wykształcenie wyższe informatyczne. Nie musisz poświęcać kilku lat na naukę. Wybierz alternatywny model i uzyskaj zatrudnienie już po miesiącu praktycznych warsztatów.

Branża nowych technologii cechuje się wysoką dynamiką wzrostu zatrudnienia – jak wskazują badania przeprowadzone przez Komisję Europejską tylko w roku 2015 w całej Europie powstanie 900 000 miejsc pracy dla specjalistów z obszaru programowania.

Szkolenie z zakresu testowania programowania to 160 godzin praktycznych warsztatów z naszymi trenerami. Takie podejście, dotychczas niespotykane w procesie nauczania, pozwala na zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT.

W trakcie szkolenia dowiesz się, jak funkcjonuje rynek IT oraz nauczysz się sposobów testowania rozwiązań programistycznych. Będziesz pracować zarówno sam, jak i w realiach zespołu projektowego. Trener będzie pełnić rolę mentora, który pomoże Ci rozwikłać skomplikowane problemy, a także nakieruje Cię na skuteczne rozwiązania.

Kto może wziąć udział?

Szkolenie z zakresu testowania oprogramowania adresowane jest do osób pozostających bez pracy lub biernych zawodowo, powyżej 30 roku życia, które interesują się nowymi technologiami, są zdeterminowane do nauki programowania, i na własną rękę poszukują możliwości rozwoju. Dodatkowe warunki udziału w rekrutacji to:

  • maksymalnie średnie wykształcenie
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • wysoka motywacja i chęć rozwoju
  • dostępność 40h/tydzień
  • umiejętność pracy w grupie

Daj sobie szansę na lepszą pracę

Jako absolwent szkolenia będziesz przygotowany do podjęcia zatrudnienia jako tester oprogramowania. W swoim portfolio będziesz posiadać pierwsze, zrealizowane projekty stanowiące przepustkę do świata nowych technologii oraz odbytą praktykę. W ramach szkolenia damy Ci dostęp do wyjątkowego pakietu, który obejmuje:

160 godzin praktycznych warsztatów

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii.

Stypendium w razie stażu

Dla uczestników szkolenia z najlepszymi wynikami, którzy dostaną się staż, przewidziano stypendium (1062 zł miesięcznie przez 3 miesiące).

Sprzęt na czas trwania szkolenia

Na okres trwania szkolenia wyposażymy Cię w niezawodny sprzęt oraz oprogramowanie, na którym będziesz rozwijał swoje umiejętności.

Dostęp do materiałów edukacyjnych

Przekażemy Ci dostęp do platformy zawierającej materiały dydaktyczne opracowane przez trenerów.

Narzędzia niezbędne do pracy

Swoje realizacje będziesz mógł zamieszczać na indywidualnym koncie, dzięki czemu podzielisz się nimi ze światem.

Certyfikat

Po ukończonym szkoleniu i zdaniu egzaminy uzyskasz certyfikat zdobytych umiejętności honorowany przez współpracujące z nami przedsiębiorstwa.

 

POBIERZ FORMULARZ TUTAJ CV i wyślij wypełniony na adres:
m.paturalska@pfig.org.pl

Jeśli masz dodatkowe pytania – skontaktuj się z nami, odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.