Tester oprogramowania + certyfikacja ISTQB

Darmowy kurs testerski
07.2018 r.
9:00 - 17:00
Trójmiasto
Udział bezpłatny

Tester oprogramowania + certyfikacja ISTQB

Interesujesz się nowymi technologiami i praca z komputerem Ci nie straszna? Chcesz bezpłatnie nauczyć się testowania oprogramowania? To możliwe – przekażemy Ci wiedzę, kompetencje i niezbędne narzędzia. W razie takiej chęci, wesprzemy również osoby chętne w pozyskaniu stażu, który z pewnością zwiększy atrakcyjność absolwenta kursu na rynku pracy. Około 80% naszych absolwentów jest już aktywnych na rynku pracy!

Aby móc rozpocząć pracę w branży IT, nie potrzebne są studia ani wykształcenie wyższe informatyczne. Nie musisz poświęcać kilku lat na naukę. Wybierz alternatywny model i uzyskaj zatrudnienie już po paru tygodniach praktycznych warsztatów.

WYSOKIE ZAPOTRZEBOWANIE

Branża nowych technologii cechuje się wysoką dynamiką wzrostu zatrudnienia – jak wskazują badania przeprowadzone przez Komisję Europejską tylko w roku 2015 w całej Europie powstało 900 000 miejsc pracy dla specjalistów z obszaru programowania. Tam gdzie potrzeba programistów, tam również potrzebni są testerzy, więc…wykorzystaj ten moment do zdobycia nowych kwalifikacji!

CZAS TRWANIA

Szkolenie z zakresu testowania programowania to 105 godzin praktycznych warsztatów z naszymi trenerami. Takie podejście, dotychczas niespotykane w procesie nauczania, pozwala na zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT.

Zajęcia odbywać się będą w trybie dzienno-weekendowy. Część zajęć będzie miała miejsce w soboty i niedziele w godzinach 8:00 – 16:00, a jeden tydzień zajęć przypadnie na poniedziałek-piątek godz. 9:00 – 15:00.

FORMA I ZAKRES ZAJĘĆ

W trakcie szkolenia dowiesz się, jak funkcjonuje rynek IT oraz nauczysz się sposobów testowania rozwiązań programistycznych. Będziesz pracować zarówno sam, jak i w realiach zespołu projektowego. Trener będzie pełnić rolę mentora, który pomoże Ci rozwikłać skomplikowane problemy, a także nakieruje Cię na skuteczne rozwiązania.

Kryteria przystąpienia do szkolenia

Warunki konieczne, aby uczestniczyć w projekcie to:

• maksymalnie wykształcenie średnie (podstawowe, ponadgimnazjalne lub ukończone technikum/liceum)
• osoby pozostające bez pracy lub bierne zawodowo przez cały czas trwania projektu
• powyżej 30 roku życia
• zamieszkanie na terenie województwa pomorskiego

Mile widziane:

• wysoka motywacja i chęć rozwoju
• zainteresowanie nowymi technologiami
• determinacja do nauki
• dostępność ok. 40 godzin tygodniowo (tryb weekendowo-dzienny)

Daj sobie szansę na lepszą pracę

Jako absolwent szkolenia będziesz przygotowany do podjęcia zatrudnienia jako tester oprogramowania. W swoim portfolio będziesz posiadać pierwsze, zrealizowane projekty stanowiące przepustkę do świata nowych technologii oraz odbytą praktykę. W ramach szkolenia damy Ci dostęp do wyjątkowego pakietu, który obejmuje:

Sprzęt na czas trwania szkolenia

105 godzin praktycznych warsztatów

Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii.Na okres trwania szkolenia wyposażymy Cię w niezawodny sprzęt oraz oprogramowanie, na którym będziesz rozwijał swoje umiejętności.

Dostęp do materiałów edukacyjnych

Przekażemy Ci dostęp do platformy zawierającej materiały dydaktyczne opracowane przez trenerów.

Narzędzia niezbędne do pracy

Swoje realizacje będziesz mógł zamieszczać na indywidualnym koncie, dzięki czemu podzielisz się nimi ze światem.

Certyfikat ISTQB

Po ukończonym szkoleniu i zdaniu egzaminu uzyskasz certyfikat zdobytych umiejętności.

 

Wypełnij formularz_zgłoszeniowy i wraz z CV wyślij na adres:
k.wielgomas@pfig.org.pl

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami – odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe: k.wielgomas@pfig.org.pl, tel. +48 732 191 547.