Programista Front-end

Darmowy kurs programowania
5.03.2018r.
9:00 - 15:00
Trójmiasto
Rekrutacja do 21.01.2018r.

Programista Front-end

Jeśli od zawsze pasjonowały Cię nowe technologie i chcesz nauczyć się programować, z przyjemnością przekażemy Ci wiedzę, kompetencje oraz niezbędne narzędzia. Wystarczy półtora miesiąca zaangażowania i intensywnej nauki, żeby rozpocząć swoją karierę IT!

Szkolenie z zakresu programowania front-end to 210 godzin warsztatów z doświadczonymi programistami oraz wsparcie w poszukiwaniu pierwszego stażu w branży. Takie podejście pozwala na zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT.

CZEGO NAUCZĘ SIĘ W TRAKCIE SZKOLENIA?

Program nauczania podzieliliśmy na bloki tematyczne, które przygotują Cię do podjęcia pracy na stanowisku młodszego programisty front-end. Szkolenie obejmuje elementy wprowadzenia do programowania oraz programowania front-end. Będziesz pracować zarówno sam, jak i w realiach zespołu projektowego, publikując wyniki codziennej pracy na repozytorium BitBucket. Trener będzie pełnić rolę mentora, który pomoże Ci rozwikłać skomplikowane problemy, a także nakieruje Cię na skuteczne rozwiązania.

Kto może wziąć udział?

Szkolenie z zakresu programowania front-end adresowane jest do osób bezrobotnych oraz pozostających bez zatrudnienia powyżej 30 roku życia mieszkające na terenie województwa pomorskiego, które interesują się nowymi technologiami, są zdeterminowane do nauki programowania, i na własną rękę poszukują możliwości rozwoju. Dodatkowe warunki udziału w rekrutacji to:

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • wysoka motywacja i chęć rozwoju
  • maksymalnie średnie wykształcenie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • umiejętność pracy w grupie

Daj sobie szansę na lepszą pracę

Jako absolwent szkolenia będziesz przygotowany do podjęcia zatrudnienia jako młodszy programista front-end. W swoim portfolio będziesz posiadać pierwsze, zrealizowane projekty stanowiące przepustkę do świata nowych technologii oraz odbyty staż. W ramach szkolenia damy Ci dostęp do wyjątkowego pakietu, który obejmuje:

210 godzin praktycznych warsztatów

Nasi trenerzy to aktywni programiści z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii.

Stypendium w razie stażu

Dla uczestników szkolenia z najlepszymi wynikami, którzy dostaną się staż, przewidziano stypendium (1062 zł miesięcznie przez 3 miesiące).

Sprzęt na czas trwania szkolenia

Na okres trwania szkolenia wyposażymy Cię w niezawodny sprzęt oraz oprogramowanie, na którym będziesz rozwijał swoje umiejętności.

Dostęp do materiałów edukacyjnych

Przekażemy Ci dostęp do materiałów dydaktycznych opracowanych przez trenerów.

Narzędzia niezbędne do pracy

Swoje realizacje będziesz mógł zamieszczać na indywidualnym koncie BitBucket, dzęki czemu podzielisz się nimi ze światem.

Certyfikat

Po ukończonym szkoleniu i zdaniu egzaminu uzyskasz certyfikat zdobytych umiejętności honorowany przez współpracujące z nami przedsiębiorstwa.

Wypełnij Formularz zgloszeniowy i wraz z CV wyślij na adres:
m.lesniak@pfig.org.pl
Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami pod numerem 732 187 651.