Front-end development (zakończony)

Darmowy kurs programowania
27.03.2017 r.
9:00 - 17:00
Gdańsk
Rekrutacja do 08.03.2017r.

Front-end development (zakończony)

Jeśli od zawsze pasjonowały Cię nowe technologie i chcesz nauczyć się programować, z przyjemnością przekażemy Ci wiedzę, kompetencje i niezbędne narzędzia oraz zagwarantujemy praktykę w przedsiębiorstwie IT.

Wystarczy półtora miesiąca zaangażowania i intensywnej nauki, żeby rozpocząć dwumiesięczną praktykę w zespołach programistycznych naszych firm partnerskich.

Szkolenie z zakresu programowania front-end to 262,5 godziny warsztatów z doświadczonymi programistami, gwarantowane stypendium szkoleniowe oraz 480 godzin praktyki w przedsiębiorstwie z branży nowych technologii. Takie podejście, dotychczas niespotykane w procesie nauczania, pozwala na zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT.

CZEGO NAUCZĘ SIĘ W TRAKCIE SZKOLENIA?

Program nauczania podzieliliśmy na bloki tematyczne, które przygotują Cię do podjęcia pracy na stanowisku młodszego programisty front-end. Szkolenie obejmuje elementy wprowadzenia do programowania oraz programowania front-end. Będziesz pracować zarówno sam, jak i w realiach zespołu projektowego, publikując wyniki codziennej pracy na repozytorium BitBucket. Trener będzie pełnić rolę mentora, który pomoże Ci rozwikłać skomplikowane problemy, a także nakieruje Cię na skuteczne rozwiązania.

Kto może wziąć udział?

Szkolenie z zakresu programowania front-end adresowane jest do osób bezrobotnych oraz pozostających bez zatrudnienia powyżej 30 roku życia, które interesują się nowymi technologiami, są zdeterminowane do nauki programowania, i na własną rękę poszukują możliwości rozwoju. Dodatkowe warunki udziału w rekrutacji to:

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • wysoka motywacja i chęć rozwoju
  • dostępność 40h/tydzień
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • umiejętność pracy w grupie

Daj sobie szansę na lepszą pracę

Jako absolwent szkolenia będziesz przygotowany do podjęcia zatrudnienia jako młodszy programista front-end. W swoim portfolio będziesz posiadać pierwsze, zrealizowane projekty stanowiące przepustkę do świata nowych technologii oraz odbyty staż. W ramach szkolenia damy Ci dostęp do wyjątkowego pakietu, który obejmuje:

262,5 godziny praktycznych warsztatów

Nasi trenerzy to aktywni programiści z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie, na co dzień pracujący w branży nowych technologii.

480 godzin praktyki w przedsiębiorstwie

Każdy uczestnik szkolenia posiada gwarancję podjęcia stażu w jednym z przedsiębiorstw zaangażowanych w projekt. Obecnie jest ich ponad 120, a liczba ta ciągle wzrasta.

Sprzęt na czas trwania szkolenia

Na okres trwania szkolenia wyposażymy Cię w niezawodny sprzęt oraz oprogramowanie, na którym będziesz rozwijał swoje umiejętności.

Dostęp do materiałów edukacyjnych

Przekażemy Ci dostęp do materiałów dydaktycznych opracowanych przez trenerów.

Narzędzia niezbędne do pracy

Swoje realizacje będziesz mógł zamieszczać na indywidualnym koncie BitBucket, dzęki czemu podzielisz się nimi ze światem.

Certyfikat

Po ukończonym szkoleniu uzyskasz certyfikat zdobytych umiejętności honorowany przez współpracujące z nami przedsiębiorstwa. To na jego podstawie będziesz mógł podjąć w następnym kroku staż.

Wyślij swoje CV oraz kilka zdań o tym, dlaczego chciałbyś zostać programistą na adres:
a.tomaszewska@pfig.org.pl

Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami – odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.